Святкуємо День Вишиванки онлайн

Дата: 18.05.2020 17:54

21 травня в Україні відзначається День вишиванки. Це свято було засноване не так давно – у 2006 році, але за цей час встигло стати популярним не лише в нашій країні, а й за кордоном. День вишиванки покликаний зберегти українські народні традиції, пов’язані з етнічним вишитим одягом.

Карантин — не привід день вишиванки у 2020 році провести нудно. Навпаки, купа вільного часу та креативні ідеї створять феєричний настрій та поповнять сторінки в інстаграмі та фейсбуці яскравими фото. Отже, цьогоріч 21 травня можна провести:

• флешмоб до дня вишиванки. Наприклад, зняти коротке відео, де кожен із ваших знайомих заспіває по рядку пісні “два кольори”.
  • фотосесію (фото родини у вишиванках, у вишиванці на фоні улюбленого місця, старовинна вишиванка вашої родини).