Закінчення навчального року 2019-2020 року

Дата: 29.05.2020 11:33

Закінчення 2019-2020 навчального року для загальноосвітніх шкіл Меденицької селищної ради відбуватиметься наступним чином:

• останній день дистанційного навчання в школах 29 травня;
  • річні оцінки учням виставлятимуться з урахуванням результатів очного   навчання у І семестрі, січні-березні 2020 року та результатів дистанційного навчання з використанням інноваційних технологій в період карантинних обмежень;
  • учні, за результатами навчання у 2019-2020 навчальному році, отримають підсумкове оцінювання та будуть переведені до наступного класу;
  • учням 1-8 класів, 10-х класів, які не планують вчитися далі в іншому закладі освіти оригінали табелів і свідоцтв будуть вручені згідно графіку;
  • учні 4-х та 9-х класів у 2019-2020 н/р. звільнені від державної підсумкової атестації;
  • учні випускних 11-х класів проходитимуть ЗНО

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.

До 4 червня 2020 року на  інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

• прийом оригіналів документів, необхідних для зарахування дітей в перший клас школи, буде проводитися   з 01.06-15.06.2020 р., у  випадку продовження карантину заяви будуть прийматися з 10.08-28.08.2020 р..

ВСТУП

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, 2020 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років з усіх предметів, крім іноземних мов. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018, 2019 та 2020 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Важливо!

Міністерство освіти і науки України з метою запобігання поширення COVID-19 пропонує

не проводити масові заходи, в тому числі,  випускні вечори