Протокол № 10 Позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради

Дата: 01.06.2020 16:41

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕБ та НС МЕДЕНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ     РАДИ

82160 смт. Меденичі  вул. Незалежності, 52   тел. 47-05-07

Протокол № 10

Позачергового засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних  ситуацій Меденицької селищної ради.

Від 1 червня 2020 року                                                    смт Меденичі

Головував: голова  комісії з питань ТЕБ і НС Меденицької селищної ради, селищний голова  В. Шулак.

Присутні:

• члени комісії з питань ТЕБ і НС (згідно списку);

Запрошені: директор Летнянського НВК – Козар Н.П., отець М. Яремкович.

Порядок денний:

1.Про запобігання виникнення надзвичайної ситуації від падіння дерев аварійних та таких, що досягли вікової зрілості.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради, беручи до уваги заяву директора Летнянського НВК – Н.П.Козар, отця М. Яркмковича, С.Сусяк , Акт  від 17.01.2020 року, Акт від 01.06.2020року,рішення виконавчого комітету Меденицької селищної ради від 28.01.2020року № 13

ВИРІШИЛИ:

1. З  метою запобігання виникнення аварійної ситуації від падіння дерев                 по вул.Б.Хмельницького в с.Летня ( 1 червня 2020 року одна з верб звалена поривами вітру на проїжджу частину дороги), котрі ростуть в безпосередній близькості від навчального корпусу Летнянського НВК та проїжджої частини дороги і становлять небезпеку як для учнів та працівників школи, так і  для проїжджаючого транспорту, пошкодження лінії електропередач, котра знаходиться в зоні можливого падіння дерев, життю відвідувачів парку в          смт Меденичі, враховуючи зсув берега річки Летнянки, на котрому ростуть вищевказані дерева та послаблення кореневої системи останніх, керуючись п.8 Порядку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045:

1.1 дозволити порізку дерев в с.Летня по вул.Б.Хмельницького, 6, в             смт Меденичі по вул. Лисенка та по вул. Незалежності, 33, вздовж русла          р. Летнянка.

1.2 голові селищної ради звернутися в 2 Спеціальний Центр Швидкого Реагування ДСНС України для надання спеціальної техніки та персоналу для порізки вищевказаних дерев.

1.3 видалені древа утилізувати в котельнях Меденицької селищної ради.

Термін невідкладно.

2.Контроль за виконанням рішення комісії залишаю за собою.

Селищний голова                                        Володимир Шулак
Голова комісії з питань ТЕБ та НС