Атестація 2020

педагогічних працівників

Меденицької селищної ради

у 2019-2020 навчальному році

Відповідно до пункту 6.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010р. № 930, зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту від 20 грудня 2011р. №1473, та змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки від 08 серпня 2013р. №1135, на підставі рішення атестаційної комісії ІІ рівня (відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації) від 08.04.2020р. №138 щодо результатів атестації педагогічних працівників, керівників навчальних закладів:

1. Визнати такими, що відповідають займаній посаді :

• Лешко Любомир Степанович, директор Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів;
  • Кісера Леся Василівна, директор Опорівського НВК І-ІІ ступенів;
  • Стецко Галина Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Опорівського НВК І-ІІ ступенів.

2. Визнати такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель»:

•  - Лешко Любомир Степанович, вчитель математики та правознавства Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів;
  • Лешко Ольга Михайлівна, вчитель зарубіжної літератури та образотворчого мистецтва Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів;
  • Копач Наталія Стефанівна, вчитель зарубіжної літератури та мистецтва Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів;
  • Ліснянська Марія Ярославівна, вчитель математики Летнянського НВК ІІІІ ступенів;
  • Потюк Данія Степанівна, вчитель початкових класів Летнянського НВК І-ІІІ ступенів;
  • Липа Ольга Дмитрівна, вчитель початкових класів Летнянського НВК І-ІІІ ступенів;
  • Стецко Галина Василівна, вчитель математики та основ християнської етики Опорівського НВК І-ІІ ступенів;
  • Андрусів Оксана Михайлівна вчитель біології, хімії Опорівського НВК І-ІІ ступенів;
  • Тодосійчук Лідія Василівна вчитель початкових класів Опорівського НВК І-ІІ ступенів;
  • Трубач Леся Богданівна, вчитель початкових класів Опорівського НВК І-ІІ ступенів;
  • Пазюк Леся Іванівна, вчитель початкових класів Опорівського НВК І-ІІ ступенів.
  1. Визнати такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст  вищої  категорії»:
  • Табачинська Леся Миронівна, вчитель англійської та німецької мов       Опорівського НВК І-ІІ ступенів.
  1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
  • Сьораку Ігору Михайловичу, учителю історії, громадянської освіти , захисту Вітчизни Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів;
  • Мусяло Наталії Романівні, вчителю християнської етики Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів;
  • Шмігельська Марія Андріївна, вчитель початкових класів Летнянського НВК І-ІІІ ступенів;
  • Федисів Галина Василівна, вчитель початкових класів Летнянського НВК І-ІІІ ступенів;
  • Радловська Леся Романівна, вчитель початкових класів Летнянського НВК І-ІІІ ступенів;
  1. Присвоїти педагогічне звання «старший вчитель»:
  • Гринчук Любов Теодозіївні, вчителю початкових класів Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів.
  1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»:
  • Матковській Оксані Романівні, вихователю ЗДО «Калинонька».
  1. Відділу бухгалтерського обліку, фінансів та звітності Меденицької селищної ради здійснювати оплату даним педагогічним працівникам, які атестувалися у 2019-2020 навчальному році  відповідно до цього розпорядження.
  2. Директорам шкіл та завідувачці ЗДО «Калинонька» під підпис ознайомити з розпорядженням педагогічних працівників, які атестувалися у 2019-2020 навчальному році.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                            В. Шулак