Облаштування ЦНАПу

Дата: 29.07.2020 12:51

Меденицькою селищною радою в рамках реалізації Раунду 4 Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою», Компонент2 «Підтримка для покращення якості надання адміністративних послуг», яка фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, і реалізується Шведським агенством з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) було підписано угоду про партнерство.

Даною угодою передбачено фізичне та інституційне створення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Громада проводить будівництво та ремонт приміщення, а другою стороною -забезпечення комп’ютерною технікою, меблями, програмним забезпеченням. На даний час робота по ЦНАПу зроблена на 99%.