Вітання з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Дата: 22.08.2020 15:51

Шановні жителі Меденицької об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з державними святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності.

Ці визначні дати започаткували нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення і вже 29 років гуртує український народ у його прагненні до власної державності, свободи і демократії.

Нехай серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З Днем Незалежності!

З повагою,