29 серпня вшановують пам`ять загиблих захисників України

Дата: 26.08.2020 13:04

На виконання Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621 /2019 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» другий рік поспіль 29 серпня відбувається вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Запрошуємо активістів, жителів громади, колективи закладів культури та навчальних закладів, молодіжні організації долучитися до Всеукраїнської акції «Сонях» (виготовлення та поширення зменшеної копіїсоняха).
     Також закликаємо мешканців Меденицької ОТГ 29 серпня о 10.00 год. взяти участь у Всеукраїнській хвилині мовчання на знак вшанування пам’яті Українських Героїв.