Протокол № 14 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 04.09.2020 14:42

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

82160, смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52

Протокол № 14

31 серпня 2020 року                                                           смт. Меденичі

Головував: селищний голова, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимир ШУЛАК

Присутні: - члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій(згідно списку);

Запрошені: начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення       А. Ванівський, секретар селищної ради Л.Кішко

Порядок денний:

1. Про продовження дії карантину на території Меденицької селищної ради.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради, на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»,

ВИРІШИЛИ:

1. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, продовжити на території Меденицької селищної ради дію карантину до 31 жовтня 2020 року.

1. Відзначити те, що відповідно до ПКМУ № 760 від 26.08.2020 року, на період дії карантину забороняється проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

1.  Керівникам підприємств, установ, організацій, приватним особам дотримуватися карантинних обмежень відповідно до рівня епідемічної небезпеки, який встановлюється за результатом оцінки епідемічних показників та визначається рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Рішення розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua).

1. Протокол підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Меденицької селищної ради.

1. Контроль за виконанням даного протоколу покласти на селищного голову В. Шулака.

Селищний голова,

голова комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і

надзвичайних ситуацій                                                      Володимир ШУЛАК