Навчальне оповіщення

Дата: 15.09.2020 15:25

Шановні мешканці Меденицької ОТГ!

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 16 вересня 2020 року в період з 14:50 до 14:55 департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення Львова та області за сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його негайно увімкніть теле – та радіоприймачі (телевізійний канал Львів UA: Суспільне мовлення в цифровій мережі, телевізійний канал Перший Західний, проводова радіомережа та ефірне ФМ радіо “Львівське радіо” на частоті 103,3 МГц) та прослухайте подальше повідомлення цивільного захисту.

Повідомлення цивільного захисту передається протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу «Увага всім!».

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Зберігайте спокій.