Протокол № 15 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 16.09.2020 09:36

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

82160, смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52

Протокол № 15

14 вересня 2020 року                                                         смт. Меденичі

Головував: селищний голова, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимир ШУЛАК

Присутні: - члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій(згідно списку);

Запрошені:

Порядок денний:

1. Про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради, беручи до уваги протокол № 30 від 10.09.2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та протокол № 35 від 11.09.2020 року позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської обласної державної адміністрації,

ВИРІШИЛИ:

1. Зазначити те, що:
    1. Карантин на території Меденицької селищної ради діє до 31 жовтня 2020 року.
    2. З 00.00 годин 14.09.2020 року на території Дрогобицького району рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

1. Керівникам підприємств, установ, організацій на території селищної ради постійно здійснювати контроль за дотриманням протиепідемічних норм працівниками та відвідувачами (клієнтами, покупцями).

Термін: постійно під час карантину

1. Спеціалісту І категорії гуманітарного відділу (з питань культури) Л.Дякович здійснювати висвітлення інформації на офіційному сайті селищної ради щодо гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та протиепідемічних обмежень.

Термін: постійно під час карантину

1. Керівникам підприємств, установ, організацій, приватним особам дотримуватися карантинних обмежень відповідно до рівня епідемічної небезпеки, який встановлюється за результатом оцінки епідемічних показників та визначається рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Рішення розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua).

Термін: постійно під час карантину

1. Протокол підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Меденицької селищної ради.

1. Контроль за виконанням даного протоколу покласти на селищного голову В. Шулака.

Селищний голова,

голова комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і

надзвичайних ситуацій                                                      Володимир ШУЛАК