Показові тренування

Дата: 18.09.2020 16:29

Сьогодні, 18 вересня, на території Меденицької селищної ради було проведено показові об’єктові тренування: відпрацьовувались питання взаємодії при надзвичайних ситуаціях місцевою пожежною командою та Дрогобицьким РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, було проведено евакуацію працівників і відвідувачів селищної ради та змодельовану ситуацію у разі виникнення пожежі в адмінбудівлі. По завершені об’єктового тренування головним фахівцем Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України С. Юхновським було здійснено показ пожежно-рятувального обладнання та надано рекомендації працівникам селищної ради щодо їх дій при виникненні пожежі чи інших надзвичайних ситуацій.

В кінці проведено урочисті заходи під час яких було відзначено працівників пожежних команд смт. Меденичі  і м. Дрогобича грамотами до Дня рятівника, а також вручено подяку за співпрацю начальнику РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Р. Худику та головному фахівцю С. Юхновському.