Громадські слухання щодо розгляду детального плану території по вулиці Незалежності, 52

Дата: 24.09.2020 09:40

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території  для розміщення стоянки машин та встановлення електричної заправки, яка розташована по вул.Незалежності, 52 в смт. Меденичі Дрогобицького району Львівської області»

Метою розробленого проекту детального плану території (ДПТ) є планування території ділянки ДПТ орієнтовною площею 0.08 га для розміщення стоянки машин та встановлення електричної заправки. Врахувати наявність існуючих інженерних мереж та їх охоронні зони. Показати містобудівну ситуацію навколо території проектування.

Проект ДПТ передбачає розміщення стоянки машин та встановлення електричної заправки.

Проект ДПТ складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів.

Зміст пояснювальної записки:

1. Підстава для розроблення детального плану території.
  2. Стислий опис природних, соціально-економічних і містобудівних умов.
  3. Стисла історична довідка.
  4. Оцінка існуючої ситуації.
  5. Розподіл території за функціональним використанням, розміщенням забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови яка пропонується.
  6. Характеристика видів використання території.
  7. Пропозиції щодо встановлення режиму забудови територій, передбачених для перспективної містобудівної діяльності, в т.ч. для розміщення об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та збереження культурної спадщини.
  8. Переважні, супутні і допустимі види використання територій, містобудівні умови та обмеження.
  9. Основні принципи планувально-просторовох організації території.
  10. Житловий фонд та розселення.
  11. Система обслуговування населення.
  12. Вулична мережа ті транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів.
  13. Інженерне забезпечення території.
  14. Інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору.
  15. Комплексний благоустрій з організацією зелених зон.
  16. Охорона навколишнього середовища.
  17. Першочергові заходи.
  18. Перелік вихідних даних.
  19. Основні техніко-економічні показники ДПТ.
  20. Додатки.

Склад графічних матеріалів:

1. Схема розташування території в планувальній структурі населеного пункту (існуючий стан). Схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту. Масштаб М1:5000
  2. Опорний план, план існуючого використання території та схема планувальних обмежень.Масштаб 1:500.
  3. Проектний план з планом червоних ліній та схемою організації руху транспорту і пішоходів. Схема інженерної підготовки території та вертикального планування. Схема інженерних мереж. Масштаб 1:500.

Показники

Одиниця виміру

Вихідний рік 2020р

Перша черга

2023р.

Розрахунковий термін 2030р.

1.

Територія (в межах детального плану), всього в тому числі:

0.08

2.

- тер. у комунальній власності селищної ради

0.03

3.

- тер. транспортної інфраструктури

4.

-вулиці в червоних лініях, проїзди, пішохідні проходи

0.05

1) Відомості про замовника – Меденицька селищна рада. Відомості про розробника – ФОП Лопушанський М.Р.

79070, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ДОВЖЕНКА

Підстави для розроблення проекту ДПТ – Рішення Меденицької селищної ради від 10.06.2020 №787 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення стоянки машин та встановлення електричної заправки».

2) Ознайомитись з проектом ДПТ в повному обсязі можна у Меденицькій селищній раді, за адресою смт.Меденичі, вул.Незалежності, 52, та на веб-сайті Меденицької селищної ради – https://medenycka-gromada.gov.ua/

3)Посадова особа відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауваження) до проекту ДПТ – спеціаліст І категорії землевпорядник – Гайдук Марія Іванівна.
Поштова адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження) – 82160, Львівська область, Дрогобицький район, смт.Меденичі, вул. Незалежності, 52.

Електронна адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження) – medenychiselrada@i.ua

Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій формі протягом визначених строків громадського обговорення, та/або в усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

4)Строк подання пропозицій (зауваження) до проекту ДПТ з 23.09.2020 по 23.10.2020, та під час громадських слухань 08.10.2020.

5) Громадське слухання щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення стоянки машин та встановлення електричної заправки, яка розташована по вул. Незалежності, 52 в смт.Меденичі Дрогобицького району Львівської області.» відбудеться 08.10.2019 о 15.00 біля адмінбудівлі Меденицької селищної ради.

6) Інформаційні заходи (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо) – не передбачаються.