Оголошення про звіт селищного голови

Дата: 05.10.2020 12:47

Відповідно до п.7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою інформування мешканців Меденицької селищної ради та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності виконавчого органу Меденицької селищної ради , оголошуємо про проведення звіту селищного голови за 2019-2020 рік, що відбудеться 08 жовтня 2020 року о 16.00 год. біля адмінбудівлі селищної ради.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні звіту селищного голови. Ви матимете нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем громади, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з селищним головою. Чекаємо на зустріч з Вами!