Меденицька селищна рада

Львівська область, Дрогобицький район

Про проведення перевірки відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України "Про очищення влади"

Дата: 16.10.2020 15:37
Кількість переглядів: 17

 

 

МЕДЕНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 16 жовтня  2020  року                смт.Меденичі                              № 138

 

 

Про проведення перевірки відомостей

щодо застосування заборон, передбачених

Законом України "Про очищення влади"

          


          Відповідно до пункту 10 частини першої статті 2, частини четвертої статті 5 Закону України «Про очищення влади» (далі-Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (далі-Порядок): 


           1. Провести перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” стосовно  спеціаліста І категорії відділу фінансів, обліку та звітності – Дзюрак Віри Ярославівни,   визначивши  16 жовтня 2020 року днем початку проведення перевірки. 

 
            2. Перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” провести в межах періоду, встановленого відповідно до Закону України “Про очищення влади”.


             3. Ознайомити із цим розпорядженням посадову особу Меденицької селищної ради.


               4. Посадовій особі у десятиденний строк з дня початку проведення відповідної перевірки подати до керівника установи  власноручно написану заяву про те, що до нього (неї) не застосовуються заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно додатків 1 та 2 до Порядку, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, а також копію паспорта громадянина України.

 

5. Попередити В.Дзюрак, стосовно якої здійснюється перевірка, що неподання ними заяви, зазначеної у пункті 4 цього розпорядження, або повідомлення у заяві про застосування до них заборони, визначеної частинами третьою або четвертою статті 1 Закону, є підставою для звільнення із займаної посади.

 

6. Секретарю селищної ради (Л.Кішко) забезпечити оприлюднення цього розпорядження у день його видання.

 

 7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


 

 

                                                                                                   

              В.о.селищного голови                                                     Л.Кішко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора