Свято української книги в Меденицькій центральній публічній бібліотеці

Дата: 19.10.2020 16:14

Традиційно у другій половині жовтня у Меденицькій центральній публічній бібліотеці триває Свято української книги.
Цьогоріч бібліотека отримала нові книги за кошти місцевого бюджету  Меденицької селищної ради, частину з яких представлено на книжковій виставці "Її величність - українська книга".
Видання різноманітні за темами та жанрами, тож кожен користувач зможе підібрати для себе приємне і корисне.
Ми переконані, що дитяча книга, незважаючи на високі новітні технології, залишатиметься хорошим другом для дітей, читання даруватиме радість і приємні миті, наснагу до пізнання нового і непізнанного.
Запрошуємо Вас ознайомитися з новими надходженнями української дитячої літератури.
Святкові новинки книг Вас приємно здивують.