Андрій Кокотюха- український письменник, сценарист та журналіст

Дата: 17.11.2020 09:30

Слово «Кокотюха» стало своєрідним брендом, насамперед сучасної літератури, а ще журналістики, кінематографа і блогосфери. Він — за освітою журналіст, а в реаліях письменник, сценарист і оглядач — творить і одночасно відслідковує актуальні суспільно-політичні процеси. Його думки завжди влучні, подані під незвичним кутом і часто розвінчують багато міфів.
Автор постійно співпрацює з найбільш популярними українськими газетами, журналами і телеканалами. Твори Кокотюхи неодноразово були відзначені нагородами. У 2012 році став «Золотим письменником України».
З нагоди ювілею - 50 річчя А.Кокотюхи в Центральній Меденицькій публічній бібліотеці організовано виставку-персоналію під назвою "Книги читацьких симпатій", яка знайомить користувачів з творчістю письменника.