У Меденицькій ОТГ, завдяки програмі “U-LEAD з Європою“, ЦНАП отримав нові меблі

Дата: 24.11.2020 16:40

23 листопада в Меденицькій об’єднаній територіальній громаді розпочалося облаштування Центру надання адміністративних послуг.

Завезено та встановлено новенькі меблі, облаштовано робочі місця працівників Центру ( столи, стільці, шафи,  тощо). Облаштування ЦНАПу відбувається завдяки Проекту U-LEAD “Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування”.

Меденицька громада стала одним з переможців відкритого конкурсу, який проводив Проект U-LEAD. До кінця року громада буде забезпечена необхідною технікою та програмним забезпеченням, також буде облаштовано віддалені робочі місця працівників Центру надання адміністративних послуг Меденицької селищної ради.

Тож незабаром на відвідувачів чекатиме просторий зал, зручні умови та якісні послуги.