Книжкова виставка в Меденицькій бібліотеці

Дата: 02.12.2020 10:18

Видатний український письменник Роман Федорів майже протягом сорока років працю в жанрі історичної прози. Він-автор історичних романів та повістей "Жбан вина", "Отчий світильник", "Турецький міст", "Знак кіммерійця", "Чудо святогоГеоргія о зміє", "Чорна свіча від Їлени". Також історичними, трагічними можна назвати його романи "Ворожба людська" та "Єрусалим на горах". Не випадково"Єрусалим на горах" Нагороджений Державною премією імені Тараса Шевченка та Міжнародною премією Фундації Антоновичів(США).
Роман Федорів - довголітній редактор популярного журналу "Дзвін", його зусиллями в 1991р.відновлене славнозвісне видавництво "Червона Калина "та журнал "Літопис Червоної Калини" (Скрипторій історичної прози).
В Меденицькій центральній публічній бібліотеці організовано книжкову виставку "Історія одягнена в роман".