Друга сесія восьмого демократичного скликання

Дата: 10.12.2020 17:16

Сьогодні, 10 грудня 2020 року, відбулася друга сесія восьмого демократичного скликання Меденицької селищної ради.

другої сесії восьмого демократичного скликання

1. Про визнання повноважень депутата Меденицької селищної ради.

2. Про затвердження Регламенту Меденицької селищної ради.

3. Про затвердження Положення про постійні комісії  Меденицької селищної ра

4. Про затвердження Положення про старосту Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області.

5. Про затвердження старости с. Верхній Дорожів.

6.  Про затвердження старости с. Волоща.

7. Про затвердження старости с. Вороблевичі

8. Про затвердження старости с. Грушів, с. Зади, с.Тинів.

9.  Про затвердження старости с. Довге.

10. Про затвердження старости с. Літиня, с. Городківка.

11. Про затвердження старости Летнянського старостинського округу

12. Про затвердження старости Опарівського старостинського округу

13. Про затвердження старости с. Ріпчиці

14. Про затвердження старости с. Ролів

15. Про затвердження старости с. Солонське, с. Даля

16. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого демократичного скликання від 01 грудня 2020 року №10  «Про   утворення виконавчого комітету Меденицької селищної ради».

17. Про внесення змін до розділу 5 п. 2 рішення першої сесії восьмого демократичного скликання від 01 грудня 2020 року №5 «Про утворення, обрання складу та голів постійних комісій Меденицької селищної ради».

18. Про початок реорганізації Верхньодорожівської сільської ради Дрогобицької району, Львівської області, Волощанської сільської ради Дрогобицької району, Львівської області, Вороблевицької сільської ради Дрогобицького району Львівської області, Грушівської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, Довжанської сільської ради Дрогобицького району, Літинської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, Ріпчицької сільської ради Дрогобицького району Львівської області, Ролівської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, Солонської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, шляхом приєднання до Меденицької селищної ради.

19. Про затвердження розпоряджень голови Меденицької селищної ради.

20. Про внесення змін до селищного бюджету Меденицької селищної ради на  2020 рік

21. Про надання згоди щодо входження Меденицької селищної ради до складу засновників Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Дрогобицької районної ради.

22. Про затвердження зразку іменної печатки та штампу Центру надання адміністративних послуг Меденицької селищної ради.