Дата: 17.12.2020 17:12

Вчора, 16.12.2020 року, у залі адмінбудинку відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Михайло Живчин, за участю 19 членів комісії.

Під час роботи розглянули питання:

1. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Меденицької селищної ради.

2. Про  покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій в Меденицькій селищній раді.

3. Про затвердження графіку роботи особистого прийому громадян старостами виконавчого комітету Меденицької селищної ради.

4. Про створення Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету

Меденицької селищної ради

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Меденицької селищної ради № 61 від 11 вересня 2020 року.

6. Про  план роботи виконавчого комітету Меденицької селищної ради на  2021 рік.

7. Про розгляд проекту селищного бюджету Меденицької селищної ради на 2021 рік.

8.Про визначення виконавця послуг на вивезення твердих побутових відходів.

9. Про стан злочинності та правопорушень на території Меденицької селищної ради.                        10.  Різне.