Св.Миколай завітав в Меденицьку бібліотеку

Дата: 18.12.2020 15:02

У ніч на19 грудня ангели розстеляють біленькі хмари так, щоб утворився велетенський килим. Із нього срібними ножицями витинають легкі, але пружні сходинки і складають іх- аж до самісінької землі. Тоді святий Миколай одягає золоті ризи і йде тими сходами на землю. За ним ангели несуть мальовані скрині з подарунками. А одну скриньку святий Миколай обережно тримає власноруч. Сам Небесний Отець обдаровує гідних: справжні таланти, вірна дружба і щира любов, міцне здоров'я і щасливе довголіття. Ці Божі дари не можна взяти в руки- святий Миколай вкладає їх у добрі серденька.
Після такої пильної роботи, роздавши все до останньої цукерки, святий Миколай повертається в надхмарний палац. Легенький вітерець одразу ж розкидає білі сходинки по всьому небі... А на землі вже панує святковий настрій.