Привітання голови Меденицької громади християнам західного обряду зі Святвечором та Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2020 16:05

Від щирої душі та з великою радістю вітаю всіх католиків та християн західного обряду зі Святим вечором та Різдвом Христовим!

Це свято несе радість у кожну сім'ю, у кожну домівку й однаково зігріває всіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать, які погляди поділяють.
Нехай у вашому домі завжди панують мир, добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом Різдвяної свічки, любов'ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища!
Нехай збуваються найзаповітніші мрії! Гарних Вам і радісних Різдвяних свят!

Селищний голова                                                                М.Живчин