Центр надання соціальних послуг

Дата: 17.02.2021 17:27

У зв’язку із погіршенням  погодних умов,  працівниками  Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг  Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області” активізовано роботу щодо виявлення та надання допомоги незахищеним верствам населення для недопущення їх обмороження та загибелі у період низьких температур.

Соціальними робітниками частіше відвідуються одинокі громадяни похилого віку, інваліди та особи (сім’ї), які опинились у складних життєвих обставинах, з метою виявлення потреб у предметах першої необхідності               ( продуктах харчування, медикаментах тощо). Ведеться  посилена робота з відгортання снігу біля будинків одиноких, забезпечується доставка хліба, води, дров. При  потребі інвалідам , хворим  готують або доставляють гарячі обіди. На свято Стрітення за проханням підопічних соц.робітники освятили та принесли стрітенські свічки до домівок одиноких.