Година патріотизму в Меденицькій бібліотеці

Дата: 18.02.2021 15:08

"Хто, як не я?.." - питають очі з траурних фотографій героїв Небесної сотні.
"Хто, як не я?.."-досі відлунює на Майдані...
Юні та сивочолі. Багатодітні батьки та одинаки.Заробітчани та кандидатів наук. Східняки та західняки. Абсолютно різні і такі схожі.
Кожен герой Небесної Сотні повстав проти насилля, несправедливості та брутального зґвалтування своєї країни... Кожен здійснив особистий подвиг-віддав найцінніше- своє життя заради нової України. Іце не пафосні слова. Це-реальність. "Душуй тіло ми положим за нашу свободу", - ці рядки гімну у дні Єврореволюції стали пророчими. З ними вистоювали морозі ночі. З ними йшли голіруч на озброєних силовиків.
Усі герої Небесної Сотні діти нашої матері України й перед нею сумлінно виконували свій синівський обов'язок. Вони-теперішній голос нашого сумління та сторожі нашої громадянської поведінки.
Небесна  Сотня-це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Та ця пам' ять і ці почування будуть тільки відчуттями, якщо ми не плекатимемо щодня, допоки б' ються наші серця, плоди, гідні висоти подвигу Героїв Майдану.