Щ одо проведення конкурсу «Кращі інклюзивні практики України-2021»

Дата: 23.02.2021 15:30

Другий рік поспіль громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України -2021» (далі-Конкурс), мета якого популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвід подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

Проект реалізується в рамках програми “Активні громадяни» за підтримки Британської Ради в Україні.

Результати Конкурсу будуть оголошені під час фестивалю кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів», який відбудеться в травні поточного року у м.Скадовську Херсонської області. На захід будуть запрошені переможці та найяскравіші учасники Конкурсу для презентації своїх практик і вручення нагород.

Заявку на участь у конкурсі слід надіслати до 28 березня 2021 року на електронну адресу sunnydity@gmail.com

Положення про Конкурс та Заявка на участь в конкурсі додається ___