Книжкова виставка "Українки в історії" в Меденицькій бібліотеці

Дата: 06.03.2021 20:00

Поряд з Богоматір'ю - символом найвищого і світлого - український народ шанує земних жінок,які уособлюють в собі безмежну сердечність і чуйність. 8 Березня - це те свято, коли ми вітаємо всіх жінок з святом весни. У цей святковий день ми віддаємо данину любові й захоплення тим, до кого звертаємося в радості і печалі – нашим бабусям, матерям, сестрам – берегиням нашого роду.Любі! Зі святом вас! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності і кохання – 8 Березня! Зичимо здоров’я дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб ви були щасливі кожної днини! З цієї нагоди у центральній Меденицькій публічній бібліотеці діє книжкова виставка "Українки в історії", яка віддзеркалює долю всіх наших видатних жінок на протязі славної історії України.