До 207-ї річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбувся урочистий захід

Дата: 09.03.2021 16:55

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Таке ім'я  нашого народу — Тарас Шевченко.

До річниці з Дня народження Великого Кобзаря 09 березня в смт Меденичі відбувся урочистий захід та церемонія покладання квітів з нагоди 207-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка - людини, життєвий приклад та творчість якої зіграли важливу роль у становленні державності.

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є й буде Україна і народ український. Пам’ятаймо його заповіт: бути єдиною, дружньою родиною.