Перевірка системи централізованого оповіщення цивільного захисту

Дата: 16.03.2021 11:13

Шановні мешканці Меденицької громади!

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 17 березня 2021 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі (телеканали “1 Західний” “UА:Львів”, FM-радіостанцію “UA:Українське радіо Львів”) і прослухайте подальше повідомлення цивільного захисту.

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім!”.

На території громади сирени будуть звучати у с. Летня.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.