До уваги страхувальників (роботодавців)!

Дата: 16.03.2021 18:11

З метою пришвидшення надання допомог застрахованим особам за листками непрацездатності просимо страхувальників (роботодавців) прискорити опрацювання лікарняних листків та подання відповідних заяв-розрахунків до Дрогобицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Фонду.

Нагадуємо, що заяви-розрахунки для надання та повідомлення про виплату матеріального забезпечення застрахованим особам можна подавати дистанційно. Для цього необхідно укласти із Дрогобицьким відділенням відповідний договір:

Оригінал договору (два примірники з підписом, печаткою та номером телефону) можна надіслати кур’єром, поштою (простим листом) на адресу: вул. П. Орлика, 14/1, м. Дрогобич, Львівська обл., 82100 або надати особисто.

Консультації можна отримати за телефонами Дрогобицького відділення:

- з питань прийому та опрацювання заяв-розрахунків і повідомлень про виплату коштів на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, на поховання застрахованим особам – (0244) 2-24-33;

- з питань укладення договорів про надання електронних документів до робочих органів виконавчої дирекції Фонду та здійснення фінансування матеріального забезпечення страхувальникам і застрахованим особам – (0244) 3-79-89.

Адреса електронної скриньки Дрогобицького відділення: drog.lv@fssu.gov.ua