Перевірка правовиховної роботи в Грушівській гімназії

Дата: 25.03.2021 13:39

23 березня службою у справах дітей Меденицької селищної ради спільно з Центром надання соціальних послуг Меденицької селищної ради відвідано Грушівську гімназію.

Здійснено перевірку стану правовиховної роботи у навчальному закладі, проведено аналіз роботи гімназії за напрямками – профілактична робота з учнями та батьками, заходи із превентивного виховання, заходи щодо запобігання насильству та формування ненасильницьких моделей поведінки серед учнів, соціально-психологічна робота.

В результаті перевірки встановлено, що правовиховна та правоосвітня робота у навчальному закладі ведеться на належному рівні. Забезпечено зв'язок адміністрації Грушівської гімназії з соціальними службами, що має на меті оперативне та ефективне вирішення проблемних питань у вихованні учнів, формуванні у них моделі законослухняної поведінки.