Заборона вилову риби з 1 квітня.

Дата: 29.03.2021 15:58

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної адміністрації від 25 березня 2021 року № 222/0/5-21 на період з 1 квітня до 30 червня 2021 року включно заборонено вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області. Отже вилов риби в нерестовий період заборонено на всіх без винятку водоймах, крім виробників продукції аквакультури зареєстрованих в органах рибоохорони. Також дозволяється вилов риби у нерест на спеціальних позанерестових ділянках (затверджених розпорядженням) однією поплавкою або донною вудкою з одим гачком та спінінгом із берега. Жоден з водних об’єктів на території Меденицької громади не увійшов в перелік позанерестових ділянок. Тому на території громади вилов риби у нерест заборонено.