Вітання громаді римо-католиків з Великоднем!

Дата: 02.04.2021 14:43

Цієї неділі, 4 квітня, римо-католики святкують день Христового Воскресіння.

Тож, шановні християни західного обряду,  прийміть найщиріші вітання з величним християнським святом – Світлого Христового Воскресіння!
            Нехай радісні Великодні свята принесуть у кожну оселю Боже благословення, мир і злагоду.

Кожен з нас вважає це свято символом чистоти помислів, здійснення життєвих надій та сподівань і чекає на нього з нетерпінням.
Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, піднесеного настрою та незмінного оптимізму. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи.

Нехай Христові заповіді милосердя і вселенського добра супроводжують Вас щоденно на життєвій дорозі.
Хай найвеличніше свято Великодня принесе всім щастя, здоров’я та здійснення заповітних  мрій!

З повагою, селищний голова                                                     Михайло Живчин