Практичний порадник з організації ЦЗ в громаді

Дата: 28.04.2021 14:45

На сьогодні в 4-х з 5-ти громад Дрогобицького району функціонують місцеві автоматизовані системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, а також локальні та об’єктові системи оповіщення.

Основними засобами проведення такого оповіщення є електросирени та гучномовці.

На місцевому рівні функції управління процесом оповіщення виконують чергові служби виконавчого комітету ради територіальної громади, на об’єктовому рівні – диспетчерські служби об’єктів.

Дані системи оповіщення щотижнево проходять перевірку на справність про що складаються відповідні акти.

З метою поширення мережі охоплення системами оповіщення населення Дрогобицького району та ефективного доведення інформації про надзвичайні ситуації, керівництвом територіальних громад району у 2020-2021 році активізовано роботу щодо фінансування даних систем.