Радісні моменти, які залишаються в серцях…

Дата: 30.04.2021 14:06

Соціальними робітниками КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради» проведена активна робота до Великодніх свят: наведено чистоту та порядок у домівках одиноких громадян, упорядковані належним чином двори, прилеглі території, побілені дерева, насаджені кущі та квіти.

Спільно зі Службою у справах дітей організовано та доставлено одяг, взуття, постіль, іграшки та дитячі книжки малозабезпеченим сімям з дітьми.

Працівниками центру доставлено по місцю проживання Великодні паски 230 самотнім, 15 малозабезпеченим с. Далява надано продуктові набори місцевим підприємцем Галиною Андибур, 125 дітям з числа багатодітних сімей роздано солодощі , які надали спонсори Меденицької територіальної громади.

Великодні подарунки стали дуже вчасними і доречними, а найголовніше - наші підопічні відчули турботу й піклування, що додало їм святкового настрою.