05 травня 2021 року відбувся веломарафон у Меденицькій СЗШ І-ІІІст. приурочений відкриттю велопарковки біля школи, що являє собою черговий проєкт молодіжного парламенту, за підтримки постійного спонсора БФ "Карітас Дрогобицько-Самбірської єпархії УГКЦ". Велика подяка ГО "Вело Дрогобич", які провели чіткий інструктаж та суттєво допомогли в проведенні велопробігу, окрема подяка за супровід, який організували працівники Дрогобицького відділу поліції.
« повернутися
Буде надіслано електронний лист із підтвердженням
Потребує підтвердження через SMS