Материнське серце -як літнє сонечко

Дата: 09.05.2021 18:33

"Материнське серце -- як літнє сонечко" / майстер-клас й книжкова виставка-перегляд/ бібліотека-філіал с. Дорожів.
   Травень -- найпрекрасніша пора весни, яка багата на свята. День Матері є одним з самих зворушливих свят. Відзначаємо ми його у другу неділю травня.
   День Матері -- це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. У цей день ми даруємо матерям квіти і цукерки. Але з усіх подарунків, найкращим подарунком є подарунок своїми руками.
   З нагоди цього свята з читачами бібліотеки-філії с. Дорожів був проведений майстер-клас, на якому вони зробили гарні різнокольорові браслетики для себе і своєї мами.
А у  приміщені бібліотеки вони мали змогу переглянути книжкову виставку " Материнське серце - як літнє сонечко".