Засідання виконавчого комітету Меденицької селищної ради

Дата: 26.05.2021 10:02

25 травня відбулось засідання виконавчого комітету, на якому розглядались такі питання:

• Про роботу служби у справах дітей Меденицької селищної ради.
  • Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу селищного бюджету Меденицької селищної ради.
  • Про  затвердження плану заходів щодо забезпечення формування і затвердження проєкту прогнозу селищного бюджету Меденицької селищної ради   на 2022-2024 роки та проєкту бюджету Меденицької селищної ради на 2022 рік.
  • Про затвердження субвенції із обласного бюджету.
  • Про затвердження Положення про комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.
  • Про  надання  матеріальної допомоги.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 07 від 26 січня 2021 року «Про затвердження Положення про платні послуги та їх вартість КНП «Меденицька лікарня» Меденицької селищної ради та низка інших питань.

Засідання виконавчого комітету селищної ради — Офіційний веб-сайт  Старовижівської селищної ради