Про затвердження Правил благоустрою, Забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у населених пунктах Меденицької селищної ради

Дата: 09.06.2021 10:14

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

друга сесія сьомого демократичного скликання

від  22 лютого  2019  року  №  64

Про затвердження Правил благоустрою,

Забезпечення чистоти, порядку і дотримання

тиші у населених пунктах Меденицької селищної ради

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, утримання у належному стані будівель, споруд, інженерних споруд, території та  санітарного очищення територій населених пунктів селищної ради, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про благоустрій населених пунктів“, “Про рекламу“, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення“, “Про охорону навколишнього природного середовища“, “Про відходи“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, “Про дорожній рух“, враховуючи Типові правила благоустрою території населеного пункту, затверджені  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 27.11.2017  № 310, селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у населених пунктах Меденицької селищної ради, що додаються.

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення дев      ятої сесії сьомого демократичного скликання селищної ради від 23.12.2016 № 233 «Про затвердження Правил Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші смт.Меденичі».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Меденицької селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території,будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища    та благоустрою (Лапчук М.Я.).

Селищний голова                                           В.Шулак