Дорогі медичні працівники!

Дата: 18.06.2021 09:23

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Днем медичного працівника. Дозвольте подякувати Вам за щоденну виснажливу працю – невпинну боротьбу за здоров’я та життя людини. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! Професія лікаря – це, певно, набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар Божий, без якого неможливо рятувати життя. У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому!

Низький уклін Вам за світлий розум, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за Вашу відданість обраній назавжди професії. Велике Вам спасибі за те, що не зачерствіли душею, за те, що вистачає сили і витримки  творити добро.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості і терпіння, благополуччя у Ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани.

З повагою Михайло Живчин

З Днем медика 2020: гарні вірші, смс, картинки і відео | Ukr.Life