З 17 червня 2021 року встановлено “зелений” рівень епідемічної небезпеки, та карантинні обмеження повністю не зняті.

Дата: 18.06.2021 09:43

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021 року № 611

«Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» 3 17 червня 2021 року на території України встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки. Дана постанова внесла зміни до ПКМУ від 09 грудня 2020 року             № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та ввела нові обмежувальні заходи під час карантину. Також дію надзвичайної ситуації та карантинних обмежень продовжено до 31 серпня 2021 року. З повною версією постанови можна ознайомитися за просиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1236-2020-%D0%BF#Text .

Шановні мешканці просимо Вас дотримуватися карантинних обмежень.

Фото без опису???????