День медика відзначили в КНП «Меденицька лікарня»

Дата: 19.06.2021 13:22

18 червня в актовій залі Меденицької лікарні відбулося урочисте привітання медиків з професійним святом Днем медичного працівника. Згідно з Указом  Президента України №281/94 та Розпорядженням голови селищної ради та секретаріату,беручи до уваги подання директора КНП "Меденицька лікарня" від 11 червня 2021 року №107, було нагороджено «Почесною грамотою» медичних працівників за сумлінну працю, високий професіоналізм, впровадження нових методів діагностики та лікування. Вітали та вручали відзнаки селищний голова Михайло Живчин, головний лікар КНП «Меденицька лікарня» Микола Хоронжак, секретар селищної ради Любов Кішко, керуючий справами виконавчого комітету Любов Мороз, заступник селищного голови Іван Пурій.