День профілактичної роботи на території Меденицької ТГ

Дата: 22.06.2021 11:43

18 червня працівниками служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з працівниками служби у справах дітей Меденицької ТГ здійснено виїзд у села Ріпчиці та Верхній Дорожів  з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження залишення дітей без батьківського піклування у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З батьками дітей, які перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей, проведено індивідуально-профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Працівники служб у справах дітей привітали батьків дітей з прийдешнім Днем батька та вручили дітям солодкі подарунки, канцтовари та одяг.