Семінар-навчання зі страховим активом Меденицької ТГ

Дата: 02.07.2021 12:49

02.07.2021 виконуюча обов'язки начальника Дрогобицького відділення УВД ФССУ у Львівській області Скірка Наталія Романівна, начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Грабовенська Оксана Теодорівна, завідувач сектору медичних та соціальних послуг Гартман Руслана Степанівна та головний спеціаліст  перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Бабенко М.Д.  провели семінар-навчання зі страховим активом ( головами комісії із соціального страхування, головними бухгалтерами, представниками лікувально профілактичних закладів та ін.)  Меденицького ОТГ.

На семінарі було проінормовано страхувальників з наступних питань :

• питання матеріального забезпечення застрахованих осіб у зв'язку із запровадженням електронного лікарняного з червня 2021 року ;
  • надання медико соціальних послуг у тому числі медичної реабілітації застрахованим особам;
  • питання роботи комісії із соціального страхування в умовах прийнятих нововведень;
  • питання поетапного впровадження електронної форми листків непрацездатності;
  • питання вчасної подачі заяв розрахунків для фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб та повідомлень про виплату коштів роботодавцями;
  • питання охорони праці на робочих місцях в умовах сьогодення.