ВАКЦИНАЦІЯ

Дата: 02.07.2021 16:05

Чому варто вакцинуватись?

Як зазначає центр контролю та профілактики захворювань, вакцина забезпечує захист від зараження, а також допомагає захистити інших. Вона є також найважливішим способом виходу  з   пандемії. Щеплення людей зупинить поширення коронавірусу і створить колективний імунітет. Вакцинація в багатьох країнах показала свою ефективність. Вакцинувавшись, ви захистите своїх найближчих людей, убезпечите їх від захворювання. Ми всі хочемо якнайшвидше повернутися до звичного способу життя без маски та інших способів захисту.

Як відбувається вакцинація?

Спочатку ви заповнюєте «інформаційну згоду», далі відбувається огляд, під час якого лікар приймає рішення про щеплення. Потім медсестра введе вам вакцину. Друга доза вводиться через 4-12 тижнів для вакцини covid-19 AstraZeneca. Щеплених людей звільнять від карантину. Надалі будуть прописані інші преференції.

Щеплені проти коронавірусної інфекції можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Можливо все таки варто...

Запорізька ЦРЛ :: Новини