Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 12.07.2021 12:02
Кількість переглядів: 483

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

 Спорудження пошукових свердловин №1-Грабинська, №2-Грабинська, №3- Грабинська, №4-Грабинська, №5-Грабинська, №6-Грабинська, №7-Грабинська, №8- Грабинська Грабинської площі з метою пошуку газових покладів у відкладах мезозою. Підключення свердловин до установки підготовки газу «Бистрицьке» на відстань до 8100  м. Максимальна глибина свердловин – 1500 м. Спосіб буріння – роторний, передбачається кріплення ствола свердловин високогерметичними обсадними трубами. Технічних альтернатив для виконання пошуково-розвідувальних робіт та видобутку природного газу немає. Очікуваний об’єм видобутку природного газу становить 20-40 тис м3 /добу. Підключення свердловин включає обв’язку устя свердловин та прокладання газопроводів-шлейфів.

Технічна альтернатива 1

Буріння свердловин буровим верстатом з електроприводом

Технічна альтернатива 2

Буріння свердловин буровим верстатом з дизельним приводом

Свердловини №1-Грабинська, №2-Грабинська, №3-Грабинська, №4-Грабинська, (Львівська область, Стрийський район, в адміністративних межах Миколаївської міської територіальної громади, на південь та захід від с. Липиці), №5-Грабинська, №6- Грабинська, №7-Грабинська, №8-Грабинська (Львівська область, Дрогобицький район, в адміністративних межах Меденицької селищної територіальної громади, на північний – схід від села Зади). Розташування устя свердловин обумовлюється оптимальними геологічними умовами розкриття перспективних продуктивних горизонтів і поверхневими умовами, територіальні альтернативи для яких відсутні.

__________________________________________________________________________________
(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб'єкт господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю «ГЕО-НАДРА-ІНВЕСТ»

79007, Львівська обл., місто Львів, вул.Січових Стрільців, будинок 12, квартира 9

        Код ЄДРПОУ 41296405   тел.(032) 261 04 99

_____________________________________________________________________________
(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Львівської Обласної Державної Адміністрації ,

м. Львів, вул. Стрийська, 98; тел./факс  (032) 238-73-83 , контактна особа – Гречаник Р.М.

___________________________________________________________________________________
(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Висновок з оцінки впливу на довкілля, що видається Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА

_____________________________________________________________________________________
(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться:

Дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено; тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді)

__________________________________________________________________________________
(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, м. Львів, вул. Стрийська 98 тел./факс  (032) 238-73-83 , контактна особа – Гречаник Р.М.

_____________________________________________________________________________________
(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, м.Львів, вул. Стрийська 98 тел./факс  (032) 238-73-83 , Email: envir@loda.gov.ua. Контактна особа – Гречаник Р.М.

_____________________________________________________________________________________

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 1412 аркушах

_________________________________________________________________________________
 (зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

 

 

 

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

 

Офіс ТзОВ «ГЕО-НАДРА-ІНВЕСТ» - м. Львів, вул. Січових Стрільців, 12/9

Миколаївська міська територіальна громада  – Львівська обл., Стрийський р-н, м. Миколаїв, вул. Шептицького, 82, контактна особа – Щебель Андрій Іванович

Народний дім с. Липиці  – Львівська обл., Стрийський р-н, с.Липиці, вул..Гірська, 26  – контактна особа – Дудич Катерина Миколаївна

Меденицька селищна  територіальна громада – Львівська обл, Дрогобицький р-н, смт. Меденичі – контактна особа - Живчин Михайло Мар'янович

Народний дім села Волоща –Львівська область, Дрогобицький р-н, с. Волоща, контактна особа – Павлюх Ірина Петрівна

Оголошення - Пустомитівська районна державна адміністрація

_____________________________________________________________________________________

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь