ВАКЦИНАЦІЯ

Дата: 19.07.2021 09:54

КНП «Меденицька лікарня» МСР проводить вакцинацію від Covid 19 – інфекції у відділенні первинної медицини.

ВАКЦИНА:

AstraZeneka

CoronaVak

Вакцини проти COVID-19 будуть важливим знаряддям, щоб допомогти зупинити пандемію.

Важливо, що вакцинація допомагає зменшити розповсюдження захворювання. Тут треба звернутися до молодих українців, які думають: «Я молодий і здоровий. Мені не потрібно вакцинуватися». Хоча вірус є більш небезпечним для людей похилого віку, якщо ви молоді, вважайте, що, приймаючи вакцину, ви захищаєте своїх найстарших членів родини. А тим, хто каже: «У мене COVID-19 і я одужав, тому у мене імунітет» - наразі відомо, що людина може заразитися COVID-19 не раз спроможна продовжувати його подальше поширення.

Імунологи  наголошують, що для вироблення колективного імунітету Україна має час до осені: з завершенням сезону відпусток і з поширенням нових штамів зростає ризик наступної хвилі пандемії. В цій ситуації важливо лише те, скільки людей пройдуть вакцинацію.

«Кожен мільйон щеплених – це тисячі врятованих життів, і сотні тисяч людей, що не потраплять до реанімації. Адже саме зменшення смертності та важкого перебігу хвороби є головною метою вакцинації.

З часом, коли більше людей зроблять щеплення, нам, ймовірно, не будуть потрібні інші заходи профілактики, котрі потрібні зараз.

Гімназія №1 м. Южноукраїнськ — ОГОЛОШЕННЯ!!! До уваги учнівської та  батьківської громадськості міста!