РОЗПОРЯДЖЕННЯ   №94 Про скликання позачергової десятої сесії восьмого скликання Меденицької селищної ради.

Дата: 26.07.2021 09:24

МЕДЕНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23 липня  2021 року                   смт.Меденичі                              №94

Про скликання позачергової

десятої сесії

восьмого   скликання

Меденицької селищної ради.

На підставі ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати  позачергову десяту сесію восьмого   скликання 27 липня 2021 року о 11.00 годині із таким порядком денним:

1. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби (обслуговування потреб територіальної громади, створення громадських пасовищ) на території с.Верхній Дорожів.

2. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби (обслуговування потреб територіальної громади, створення громадських пасовищ) на території с.Літиня.

3. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби (обслуговування потреб територіальної громади, створення громадських пасовищ) на території с.Летня.

4. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби (обслуговування потреб територіальної громади, створення громадських пасовищ) на території смт.Меденичі.

5. Різне.

Селищний голова                                                        М.Живчин