Дата: 11.08.2021 14:01

Заходи щодо відзначення Дня Державного Прапора та 30-ої річниці Незалежності України  будуть проходити з 22 по 24 серпня в усіх населених пунктах громади.

В  храмах громади відбудуться святкові Богослужіння.

23 серпня пройдуть урочистості до Дня Незалежності України. Почнеться дійство зі святкової ходи від адміністрації селищної ради до місцевого стадіону.  На стадіоні урочиста частина розпочнеться  з підняття Державного прапора.

Після цього  будуть  святковий концерт та «козацькі розваги»

Гостей святкування будуть пригощати смачним кулішем та напитками. Переможцям забав будуть вручені корисні призи.

Документальна виставка архівних документів до 30-ї річниці незалежності  України., Полтавська обласна державна адміністрація, Poltava, August 20  2021 | AllEvents.in