ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про виконання селищного бюджету Меденицької селищної ради за І – півріччя 2021 року

Дата: 18.08.2021 21:56

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

від 2021 року смт.Меденичі №

Про виконання селищного бюджету

Меденицької селищної ради

за І – півріччя 2021 року

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів Меденицької селищної ради Перхуна Віталія Ігоровича про виконання бюджету Меденицької селищної ради за І півріччя 2021 року, селищна рада відмічає, що в дохід селищного бюджету надійшло – 73 293,7 тис.грн. в тому числі:

до загального фонду - 72976,4 тис.грн. (в т.ч. трансферти – 45 820,2 тис.грн., податкові надходження – 26 970,3 тис.грн, неподаткові надходження – 185,9 тис.грн.), що становить 107,8% до планових призначень січня-червня та 58,6% до річних призначень, при середньорозрахунковому показнику 50,0%.

до спеціального фонду – 317,3 тис.грн. (в т.ч. податкові надходження – 53,8 тис.грн., неподаткові надходження – 66,9 тис.грн., власні надходження бюджетних установ – 150,1 тис.грн. та інші джерела власних надходжень – 46,5 тис.грн).

До бюджету (без трансфертів) по загальному фонду надійшло податків та платежів 27 156,2 тис.грн., що становить 124,2% до плану січня-червня 2021 року (21856,2 тис.грн.).

Видатки селищного бюджету за І півріччя 2021 року з трансфертами становили 62484,1 тис.грн., що становить 84,0% асигнувань звітного періоду.

Керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління фінансів Меденицької селищної ради В.Перхуна «Про виконання бюджету Меденицької селищної ради за І півріччя 2021 року» взяти до відома (інформація додається).

2. Управлінню фінансів Меденицької селищної ради вести постійний контроль за поступленням доходів в селищний бюджет. Видатки проводити в першу чергу на виплату заробітної плати та на розрахунки за спожиті енергоносії.

3. Відділу земельних ресурсів провести повну інвентаризацію земель на території Меденицької селищної ради.

4. Головним розпорядникам селищного бюджету:

- забезпечити цільове та ефективне використання бюджетних коштів.

- пожвавити роботу по заключенню угод та проведенню робіт, постачання товарів та послуг.

- забезпечити виконання планових надходжень по власних доходах бюджетних установ.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (І.Дудич).

Селищний голова Михайло ЖИВЧИН