ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про звіт поліцейського офіцера громади за травень-серпень 2021 року

Дата: 18.08.2021 22:01

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від __________ 2021 року смт.Меденичі №____

Про звіт поліцейського офіцера

громади за травень-серпень

2021 року

Керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши звіт поліцейського офіцера громади за травень-серпень 2021 року, сесія селищної ради ВИРІШИЛА:

1. Звіт поліцейського офіцера громади за травень-серпень 2021року прийняти до відома (додається).

2. Відмітити позитивну роботу поліцейського офіцера громади за травень-серпень 2021 року направлену на стабілізацію забезпечення прав та свобод громадян, публічної безпеки та правопорядку, протидії злочинності на території Меденицької громади Дрогобицького району Львівської області.

3. Прийняти до уваги критичні зауваження депутатів селищної ради, враховувати недоліки у роботі та спрямувати всі зусилля на їх усунення.

Селищний голова Михайло ЖИВЧИН

до рішення ХІ сесії восьмого скликання

селищної ради від_____________2021 року

№____

В період часу з травня по серпень 2021 року на території Меденицької об?єднаної територіальної громади поліцейським офіцером Бученковим Ігрем Васильовичем проведені наступні заходи:

- здійснено перевірку раніше судимих та осіб які перебувають на обліку в пробації де проводились профілактичні бесіди, щодо не допущення вчинення ними правопорушень,

- здійснено перевірку сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та проведено профілактичні бесіди;

- здійснено авто патрулювання території Меденицької ТГ, під час якого виявлено факти порушення ПДР, в подальшому винесено постанови передбачені: - ст. 126 (2), ст. 126 (1), КУпАП— керування транспортним засобом особою яка не має відповідних документів на право керування транспортним засобом.

- ч. 1 ст. 130 , ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування транспортними засобами особами які перебували у стані алкогольного спяніння.

- відпрацьовано територію Меденицької ТГ на предмет виявлення адміністративних правопорушень, в ході якого складено адміністративні протоколи за вчинення адміністративних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 178, ч. 2 ст. 178— розпиття алкогольних напоїв чи поява в громадському місці в пяному виді;

- ст. 164 ч. 1 КУпАП — здійснення господарської діяльності без отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності;

- ст. 173-2 ч. 2(2), ст. 173-2 ч. 1 КупАП(14) — вчинення домашньго насильства, де мною було винесено заборонні приписи стосовно кривдника;;

- виявлено кримінальні правопорушення передбачені:

- ч. 1 ст. 246, КК України - (незаконна порубка лісу),

- здійснено авто патрулювання території Меденицької ТГ, щодо протидії

незаконній вирубці дерев.

- здійснювались заходи щодо пошуку безвісти зниклого жителя Меденицької ТГ.

- Проводяться реагування на всі повідомлення та звернення громадян які мешкають на території Святовасилівської ОТГ;